Ahoj priatelia,

takto po týždni sme si konečne našili čas na krátke zhrnutie nášho malého festu. Stále ešte (aspoň u mňa) doznievajú zážitky a pomaly odznieva únava. Najprv odpoviem na jednu otázku, ktorú sme dostali priamo na feste. Otázka bola "Od kedy ste pripravovali tento fest?". Tak som si to našiel. Minuloročný festival bol 16.9.2017 a prvá poznámka o feste 2018 je zo dňa 17.9.2017. Dúfam že sme odpovedali ;-)

Priatelia, tohto roku nás čaká ďalší ročník festivalu v rekreačnej oblasti Zahura. Tento ročník je výnimočný aj tým, že skupina Zahuráci (ktorá stojí mimochodom na začiatku histórie tohto festivalu) oslávi svoje 25. výročie od svojho vzniku.

Ahojte priatelia, už o mesiac a pár dní nás čaká ďalšia veľká jamsession. Tohto roku bude trvať dva večere. V prvý večer sa stretneme v chate Sabinka a zahráme si bez zvučenia, len tak okolo stola, pre potešenie. V prípade, že na druhý deň chcete potiahnúť jeden hudobný blok, toto je dobrá šanca ukázať že na to máte ;-) Druhý deň začneme malým workshopom pre začiatočníkov okolo 13:00 hod. Tento workshop sa uskutoční na základe záujmu, prihlásiť sa môžete u mňa (Martin B.) alebo správou na bgspich facebookovej stránke. Večer bude zvučená jamsession a bude rozdelená do blokov. Každý blok potiahne jeden zo skúsených muzikantov na ktorom bude výber pesničiek a bude určovať poradie na sóla.
Čaká nás kopec zábavy a skvelej muziky, tešíme sa na Vás, BGspich team.

 Chete sa dozvedieť, kde sa hrá "tá naša muzika" v Spišskej Novej Vsi? Tak si prečítajte príspevok od Zokyho.