Ahoj priatelia,

nebudem už brať na jazyk meno toho prekliateho vírusu, ktorý nám tu strpčil život na pekných pár mesiacov a idem radšej rovno k veci.

Opatrenia sa nám pomaly uvoľňujú a svitá nádej na organizáciu pár akcií, ktoré by sa nám mohli podariť. Všetko bude závisieť od ďalšieho vývoja pandemickej situácie a opatrení vlády/vlád tejto krajiny (pripomínam že hovoríme o Slovensku).

Hneď prvú akciu si dáme Kamarátovicu 5.6.2021. Akcia, ktorá bola zo začiatku komunitná, postupne prerástla do sezónnych jamiek. Akcia od piatku do nedele, voľný jam, a voľná zábava. Kto bol, pochopí, kto nie, nech sa páči.

Ďalší termín je vyhradený na dnes už pravidelnú Zahura jamsession, ktorá sa koná prvý júlový víkend, teda 2.-4. 7. 2021. Formát džemky je prvý deň free jam "okolo stola" a druhý deň zvučená džemka, kde sa môžu postaviť na pódium práve zostavené zoskupenia a skúsiť si zahrať naostro. Veľmi obľúbené aj u obecenstva, tešíme sa!

Opatrne sme stanovili termín Zahura Festu na 14. 8. 2021. Naozaj je to veľký risk, bude to organizačná výzva, jednak ukecať kapely a jednak znášať riziko že sa to zatrhne kôli ... .

Ďalšie veci na jeseň a zimu ukáže čas.

Váš BGspich team